Warsztay z jogą w Dworku Krępkowice 10-13.11.2022
Warsztay z jogą w Dworku Krępkowice

Zapraszam na przygodę z jogą do magicznego Dworku Krępkowice na Kaszubach w otoczeniu lasów i łąk na listopadowy długi weekend.

Podczas pobytu będziemy praktykować energetyczną, oczyszczającą i kojącą jogę w stylu Ashtanga oraz spokojną Sivanande jogę. Będziemy się również zagłębiać w medytacji i ćwiczeniach oddechowych, delektować przyrodą i pyszną, zdrową kuchnią wegetariańską.

Wyjazd to wspaniała okazja by rozpocząć, rozwinąć bądź ugruntować swoją praktykę jogi. Zaproszenie kieruję do osób, które już praktykują w stylu Ashtanga Vinyasa joga, jak również dla początkujących lub tych, którzy chcą dopiero wejść na ścieżkę jogi. Będzie to też okazaj do poznania spokojnej praktyki w stylu Sivananda. Poziom zajęć będzie dopasowany do każdego uczestnika wyjazdu.

Miejsce

Krępkowice mają bogatą historię. Pierwszą wzmiankę o Krępkowicach odnotowano w 1283 roku, kiedy książę Mściwój II dał tę wieś bogatemu Gdańszczaninowi. Potem przechodziła z rąk do rąk, w historii maczał palce sam komtur zakonu krzyżackiego, a majątek miał niezliczonych właścicieli.

Dworek Krepkowice znajduje się pośród dzikich łąk i pól uprawnych, otoczony lasami w których znajdziesz między innymi pomnik przyrody - 700-letni dąb Świętopełek oraz ścieżki przyrodnicze do długich spacerów i kąpieli leśnych. Przemierzając okolice dotrzesz do malowniczego jeziora otulonego ciszą i spokojem. Jeżeli jesteś zapalonym cyklistą to do dyspozycji są kilometry tras rowerowych.

Dworek Dworek Dworek Dworek Dworek Dworek

Po więcej informacji o miejscu naszego spotkania zapraszam na https://www.facebook.com/dworekkrepkowice

Pokoje

Będziesz spać w przytulnych pokojach 2- 3 osobowych o wysokim standardzie z łazienkami, zaprojektowanych ze stylem i wykończonych z kreatywnością i miękką pościelą.

Pokój Pokoje Pokój Pokój Pokoje

Joga

Na zajęcia zapraszam trzy razy dziennie.

Poranne sesje będą prowadzone na wszystkich poziomach, dla osób początkujących i bardziej zaawansowanych a dla tych, którym Ashtanga jest nieobca, będzie praktyka w tradycyjnym stylu Mysore.

Po południu zapraszam na zajęcia Sivanandy lub warsztaty m.in. z przygotowania do lotosu, techniki latającej vinyasy, wygięć do tyłu, pozycji balansowych, relaksu i medytacji.

Wieczorami będzie czas dedykowany relaksowi i medytacji oraz zajęciom z arteterapii.

Sala do jogi Joga W wykonaniu Marka Joga w wykonaniu Marka Joga w wykonaniu Marka Sala do jogi

Prowadzący

Marek Ptasiński - jestem nauczycielem jogi z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz nauczycielem Ashtanga Vinyasa Yoga certyfikowanym przez Foundational Ashtanga Vinyasa Yoga RYT200.

Ruch fizyczny i praca nad ciałem interesowały mnie od zawsze. Kiedy na mojej drodze życia pojawiła się joga, pierwszą praktyką była metoda według B. K. S. Iyengara. Kolejno doszła Vinyasa, bardziej dynamiczna odmiana jogi. Praktykowałem te dwie metody naprzemiennie. Później odkryłem Ashtangę Vinyasę. Ten styl jogi mnie zafacynował i wyznaczył kierunek mojej codziennej praktyki Mysore.

Kolejnym stylem jogi, jaki mnie zainteresował, jest klasyczna metoda hatha-jogi, mianowicie Sivananda. Choć odmienna w temperamencie od Ashtangi, ma z nią wiele wspólnego, obie bowiem podnoszą energię, wyciszają i zmieniaja pogląd na oddech. Poza praktyką własną, wprowadziłem tę metodę również do mojego nauczania.

Kocham jogę i staram się być zaangażowanym nauczycielem. Uczestniczę w kursach i warsztatach doszkalających aby mieć niepowtarzalny styl i inspirować innych.

Cena: 1190 zł

Co obejmują Twoje koszty:

- zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym,
- wyżywienie wegetariańskie, 3 posiłki (śniadanie, lunch, obiadokolacja)
- całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy, owoców,
- zaplanowane zajęcia i warsztaty,
- możliwość skorzystania z rowerów i kijków do nordic walkingu.

Posiłki Posiłki Posiłki Posiłki Posiłki

Uprzejmie informuję, że miejsca na listopadowych warsztatach rozeszły się jak świeże bułeczki orkiszowe na zakwasie.

Zainteresowane joginki i joginów zapraszam do śledzenia wpisów na moim blogu bądź publikowanych wydarzeń na profilu MarcoYog na Facebooku.

O kolejnych wyjazdowych spotkaniach na macie będę informował z wyprzedzeniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.